Szkółka Tenisa Ziemnego

Tenis ziemny ma wpływ na prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny dziecka. Dzieci podczas gry ćwiczą koordynację, rozwijają umiejętności pracy w zespole, uczą radzić sobie ze stresem i rywalizacją wśród rówieśników.

Poznają zasady fair play a chęć osiągnięcia sukcesu wzmacnia samodyscyplinę oraz odpowiednie motywowanie samego siebie.
Gra w tenisa ziemnego poprawia szybkość, zwinność, koncentrację dziecka oraz dobrze wpływa na układ krążenia i płuca. Tenis ziemny to czysty i elegancki sport idealny do spędzenia czasu z rówieśnikami i znajomymi.

Cennik

• 100 zł – 1x tygodniowo – zajęcia grupowe – 60 min (grupa 4-6 osób, 1 instruktor)
  • 160 zł – 2x tygodniowo – zajęcia grupowe – 60 min (grupa 4-6 osób, 1 instruktor)
  • dla rodzeństwa zniżka 10%!

Instruktorzy

• Błaszczyk Małgorzata – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, właścicielka firmy Fikołek -Akademia Zdrowia, doświadczony pedagog i instruktor.
  • Krzyżanowski Tadeusz  – pasjonat i instruktor tenisa ziemnego, sparingpartner.
  • Krótki Antoni  – pasjonat i czynny amator tenisa, pomoc od zadań specjalnych, sparingpartner.

Zajęcia

• wtorek: 15:30 – 17:30,
  • piątek: 15:00 – 18:00,
  • zajęcia w okresie wiosenno – letnim odbywają się na kortach Fundacji EDF Polska w Rybniku, w okresie jesienno – zimowym na sali gimnastycznej.

Zapisy i szczegóły

• Błaszczyk Małgorzata, tel. 504 845 617