Nowa oferta!

Koła zainteresowań
Fundacji EDF Polska
2017 / 2018

NOWOŚĆ!

Język Czeski

  • Prowadząca/y: Karolina Kołodziej
  • Gdzie: sala nr 50
  • Kiedy: środa 17.00-17.45
  • Dla kogo: dla początkujących
  • Cena: 75,00 miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

NOWOŚĆ!

BADMINTON - szkółka

  • Prowadząca/y: Paweł Krzysztoporski
  • Gdzie: sala gimnastyczna Fundacji EDF Polska
  • Kiedy: poniedziałek 15:45-17:00, piątek 18.00-19:15
  • Dla kogo: dzieci od 7 lat
  • Cena: 120 zł miesięcznie, zajęcia 2 razy w tygodniu
  • Kontakt: tel. 693 513 587
  Zapisz się przez internet!

NAUKA

JĘZYK ANGIELSKI
do III kl. szkoły podstawowej

  • Prowadząca/y: Joanna Hanak-Lubska
  • Gdzie: sala nr 50
  • Kiedy: poniedziałek 16.30 (45 minut)
  • Dla kogo: dzieci do III kl. szkoły podstawowej
  • Cena: 80,00 miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

JĘZYK ANGIELSKI
od IV kl. szkoły podstawowej

  • Prowadząca/y: Joanna Hanak-Lubska
  • Gdzie: sala nr 50
  • Dla kogo: dzieci od IV kl. szkoły podstawowej
  • Kiedy: co drugi poniedziałek 17.15 (1,5 h)
  • Cena: 80,00 miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

MATEMATYCZNE ZABAWY Z KLOCKAMI LEGO

  • Prowadząca/y: Anna Zniszczoł
  • Gdzie: sala nr 16
  • Kiedy: poziom I (dzieci 4-5 lat) czwartek 16.00-16.50
    poziom II (dzieci 6-7 lat) czwartek 17.00-18.00
    poziom III (dzieci 8-9 lat) czwartek 18.10-19.10 lub piątek 16.00-17.00
  • zajęcia trwają 60 min tygodniowo, rocznie 25 zajęć
  • Dla kogo: dzieci do 9 lat
  • Cena: 80,00 miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

BUDUJ I UCZ SIĘ – WARSZTATY Z KLOCKAMI LEGO

  • Prowadząca/y: Anna Zniszczoł
  • Gdzie: sala nr 16
  • Kiedy: piątek 17.15-18.45, zajęcia trwają 90 min tygodniowo , rocznie 25 zajęć
  • Dla kogo: dzieci 6-8 lat
  • Cena: 90,00 miesięcznie, 25 zł/warsztat, 250 zł/12 kolejnych warsztatów
  Zapisz się przez internet!

SOBOTNIE WARSZTATY Z KLOCKAMI LEGO

  • Prowadząca/y: Anna Zniszczoł
  • Gdzie: sala nr 16
  • Kiedy: sobota 11.00 -13.00, zajęcia trwają 120 min tygodniowo, rocznie 25 zajęć
  • Dla kogo: dzieci 6-9 lat
  • Cena: 100,00 miesięcznie, 30 zł/warsztat, 250 zł/12 kolejnych warsztatów
  Zapisz się przez internet!

DLA NAJMŁODSZYCH

TWÓRCZE SOBOTNIE PORANKI

  • Prowadząca/y: Katarzyna Stachura, Agnieszka Donalska
  • Gdzie: sala nr 49
  • Kiedy: sobota 9.30 - 12.30
  • Dla kogo: dzieci od 3 lat
  • Cena: karnet (4 zajęcia) 100 zł, zajęcia jednorazowe 30 zł
  • Brak możliwości zapisów online - szczegóły i zapisy wyłącznie u prowadzących: tel. 504 770 846, 510 266 706

WARSZTATY Z FANTAZJĄ

  • Prowadząca/y: Katarzyna Stachura, Agnieszka Donalska
  • Gdzie: sala nr 45
  • Kiedy: poniedziałek 16.30 - 18.30
  • Dla kogo: dzieci od 7 lat
  • Cena: karnet (4 zajęcia) 70 zł, zajęcia jednorazowe 20 zł
  • Brak możliwości zapisów online - szczegóły i zapisy wyłącznie u prowadzących: tel. 504 770 846, 510 266 706
  Zapisz się przez internet!

PRZEDSZKOLE Z FANTAZJĄ

  • Prowadząca/y: Katarzyna Stachura, Agnieszka Donalska
  • Gdzie: sala nr 49
  • Kiedy: poniedziałek - piątek 9.00 - 12.00
  • Dla kogo: dzieci od 3 roku życia, grupa min 10 dzieci
  • Cena: 300 zł miesięcznie
  • Brak możliwości zapisów online - szczegóły i zapisy wyłącznie u prowadzących: tel. 504 770 846, 510 266 706

KLUB MAŁEGO ARTYSTY

Zajęcia teatralne z elementami plastyki i muzyki dla dzieci

  • Prowadząca/y: Mariola Rodzik-Ziemiańska
  • Gdzie: sala nr 49, sala kameralna
  • Kiedy: Poniedziałek i środa 16.15 - 18.45 (2 x w tygodniu po 3h lekcyjne)
  • Dla kogo: dzieci 4-7 lat
  • Cena: 85 zł miesięcznie. Zajęcia jednorazowe 25 zł
  Zapisz się przez internet!

TANIEC

BREAKDANCE - Grupa młodsza

  • Prowadząca/y: Łukasz Wykrota
  • Gdzie: sala 9
  • Kiedy: wtorek i czwartek 16.00-16.45
  • Dla kogo: dzieci 6-8 lat
  • Cena: 60 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

BREAKDANCE - Grupa starsza

  • Prowadząca/y: Łukasz Wykrota
  • Gdzie: sala 9
  • Kiedy: wtorek czwartek 17.00-18.30
  • Dla kogo: dzieci powyżej 9 lat
  • Cena: 60 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO MIX - Grupa początkująca

  • Prowadząca/y: Artur Szymanowski
  • Gdzie: sala nr 8
  • Kiedy: wtorek 16:00 - 17:00,
    czwartek 16:45 – 17:45 gimnastyka, 17:45 – 19:00 practise.
  • Dla kogo: osoby 7-20 lat
  • Cena: 70 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO MIX - Grupa turniejowa

  • Prowadząca/y: Artur Szymanowski
  • Gdzie: sala nr 8
  • Kiedy: wtorek 17:00 – 19:00 tańce latynoamerykańskie,
    piątek 16:45 – 19:00 tańce standardowe,
    czwartek 16:45 – 17:45 gimnastyka, 17:45 – 19:00 practise.
  • Dla kogo: osoby 7-20 lat
  • Cena: 70 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

SZKOŁA TAŃCA TOWARZYSKIEGO "SALSA" - kursy tańca towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych

  • Prowadząca/y: Artur Szymanowski
  • Gdzie: sala nr 8
  • Kiedy:
    wtorek godzina 19.00-22.00,
    czwartek 19.00 - 22.00,
    piątek 19.00 - 22.00,
    niedziela 14.00 - 21.30.
  • Dla kogo: młodzież i dorośli
  • Brak możliwości zapisów online - szczegóły i zapisy wyłącznie u prowadzącego: tel. 502 630 639

TANIEC WSPÓŁCZESNY - Zajęcia taneczno-improwizacyjne

  • Prowadząca/y: Anna Burek
  • Gdzie: sala nr 9
  • Kiedy: czwartek 18.30-20.00
  • Dla kogo: osoby 16-105 lat
  • Cena: 40 zł miesięcznie, zajęcia jednorazowe 20 zł
  • Informacje dodatkowe: tel. 505 890 943
  Zapisz się przez internet!

GRUPA TANECZNA ARTIS - zaawansowana

  • Prowadząca/y: Maja Wolfard-Dąbrowska
  • Gdzie: sala nr 8
  • Kiedy: poniedziałek 18.30-20.00, środa 18.00-20.00
  • Dla kogo: zaawansowana grupa taneczna
  • Cena: 45 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

TANECZNA GRUPA OTWARTA

  • Prowadząca/y: Maja Wolfard-Dąbrowska
  • Gdzie: sala nr 8
  • Kiedy: poniedziałek 16.30-18.00
  • Dla kogo: osoby 12-18 lat
  • Cena: 40 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

BIG UP - grupa zamknięta

  • Prowadząca/y: Agata Wójcik
  • Gdzie: Sala nr 9
  • Kiedy: poniedziałek 19.00-20.30, środa 19.00-20.30
  • Dla kogo: osoby powyżej 16 lat
  • Cena: 45 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

Grupa Taneczna ILUZJA

  • Prowadząca/y: Agata Wójcik
  • Gdzie: Sala nr 44 / 9
  • Kiedy: poniedziałek 17.30 -19.00 sala 44, środa 17.30 -19.00 sala 9
  • Dla kogo: dzieci 12-15 roku lat
  • Cena: 45 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

MINI FUZJA

  • Prowadząca/y: Agata Wójcik
  • Gdzie: Sala nr 44/9
  • Kiedy: poniedziałek 16.00-17.30 sala 44, środa 16.00-17.30 sala 9
  • Dla kogo: dzieci 8-11 lat
  • Cena: 45 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

MINI SMYK

  • Prowadząca/y: Renata Stęchły
  • Gdzie: sala 44
  • Kiedy: czwartek 15.00-16.30
  • Dla kogo: dzieci 6-7 lat
  • Cena: 54 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

SMYK

  • Prowadząca/y: Renata Stęchły
  • Gdzie: sala 35
  • Kiedy: poniedziałek 16.30-18.00
  • Dla kogo: dzieci 6-7 lat
  • Cena: 54 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

PROMYCZKI

  • Prowadząca/y: Renata Stęchły
  • Gdzie: sala 35
  • Kiedy: poniedziałek 15.00 -16.30
  • Dla kogo: dzieci 5 lat
  • Cena: 54 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

PROMYK

  • Prowadząca/y: Renata Stęchły
  • Gdzie: sala 44
  • Kiedy: środa 16.30 -18.00
  • Dla kogo: dzieci 8-10 lat
  • Cena: 54 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

PROMYK II

  • Prowadząca/y: Renata Stęchły
  • Gdzie: sala 44
  • Kiedy: środa 15.00-16.30
  • Dla kogo: dzieci 8-10 lat
  • Cena: 54 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

STUDIUM MUZYKI

NAUKA GRY NA GITARZE klasycznej i elektrycznej - zajęcia indywidualne

  • Prowadząca/y: Michał Husak
  • Gdzie: sala nr 30
  • Kiedy: poniedziałek 18.00-22.00
  • Dla kogo: osoby od 7 lat
  • Cena: 130 zł miesięcznie, raz w tygodniu 30 minut,
    160 zł miesięcznie, raz w tygodniu 45 minut.
  Zapisz się przez internet!

NAUKA GRY NA PERKUSJI – zajęcia indywidualne

  • Prowadząca/y: Michał Husak
  • Gdzie: sala nr 16
  • Kiedy: sobota 13:00
  • Dla kogo: osoby od 7 roku życia
  • Cena: 130 zł miesięcznie, raz w tygodniu 45 minut
  Zapisz się przez internet!

NAUKA GRY NA ORGANACH/FORTEPIANIE/ KEYBOARDZIE
zajęcia indywidualne

  • Prowadząca/y: Helena Zaik
  • Gdzie: sala nr 51
  • Kiedy: poniedziałek 12.00
  • Dla kogo: osoby od 7 lat
  • Cena: 130 zł miesięcznie, raz w tygodniu 45 minut
  Zapisz się przez internet!

NAUKA GRY NA SKRZYPCACH
zajęcia indywidualne

  • Prowadząca/y: Lucjan Nokielski
  • Gdzie: sala nr 51
  • Kiedy: środa
  • Dla kogo: osoby od 7 lat
  • Cena: 130 zł miesięcznie, raz w tygodniu 45 minut
  Zapisz się przez internet!

NAUKA ŚPIEWU

praca nad poprawną emisją głosu, czystością śpiewu, interpretacją piosenek

  • Prowadząca/y: Anna Porwoł
  • Gdzie: sala nr 51
  • Kiedy: wtorek 15.30
  • Dla kogo: osoby od IV kl. szkoły podstawowej po osoby dorosłe
  • Cena: 130 zł miesięcznie, raz w tygodniu 45 minut
  Zapisz się przez internet!

HOBBY

KLUB FOTOGRAFICZNY FORMAT

Grupa otwarta fascynatów fotografii z Rybnika i okolic. Bierze aktywny udział w życiu kulturalnym miasta, organizuje wiele wystaw i prezentacji fotograficznych.

  • Prowadząca/y: Agata Weber
  • Gdzie: sala nr 6
  • Kiedy: czwartek 17.00-20.00
  • Dla kogo: dla osób od 16 lat
  • Cena: 20 zł uczniowie, studenci, 30 zł dorośli
  Zapisz się przez internet!

PRACOWNIA MODELI LATAJĄCYCH

Zajęcia grupowe polegające na budowie modeli latających oraz kartonowych.

  • Prowadząca/y: Piotr Bomba
  • Gdzie: sala nr 46
  • Kiedy: poniedziałek i piątek 16.00-20.00
  • Dla kogo: osoby od 9 lat
  • Cena: 50 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

PRACOWNIA PLASTYCZNA "FASCYNACJE" - GRUPA I

W programie: rysunek, malarstwo, rzeźba, rękodzieło (sztuka design)

  • Prowadząca/y: Bogumiła Karaś-Lapczyk
  • Gdzie: sala nr 45
  • Kiedy: wtorki 16.00-17.50
  • Dla kogo: dzieci 6 - 10 lat
  • Cena: 55 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

PRACOWNIA PLASTYCZNA "FASCYNACJE" - GRUPA II

W programie: rysunek, malarstwo, rzeźba, rękodzieło (sztuka design)

  • Prowadząca/y: Bogumiła Karaś-Lapczyk
  • Gdzie: sala nr 45
  • Kiedy: wtorek 18.00-19.50
  • Dla kogo: dzieci 11 - 15 lat
  • Cena: 55 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

COUCHING EGZYSTENCJALNO-ETYCZNY (warsztaty filozoficzne)

Warsztaty mają za zadanie przybliżenie uczestnikom zakresu wiedzy filozoficznej i etycznej.

  • Prowadząca/y: Michał Kapias
  • Gdzie: sala nr 16
  • Kiedy: poniedziałek 17.30 (3 pełne godziny)
  • Dla kogo: osoby powyżej 16 lat
  • Cena: bezpłatne
  Zapisz się przez internet!

KOLEJKA H0

rozwijanie zainteresowania koleją, zarówno tą małą, jak i dużą. Zajęcia odbywają się na makiecie, która powstała w naszej fundacji w 1994 roku. Jest to jedyna na Śląsku ogólnie dostępna makieta kolejki w skali H0

  • Prowadząca/y: Piotr Kowalik i Aleksander Gomola
  • Gdzie: sala nr 7
  • Kiedy: wtorek, czwartek 17.30-19.30
  • Dla kogo: osoby od 5 lat
  • Cena: 5 zł miesięcznie
  Zapisz się przez internet!

SZAŁAS KOBIET - Moc kobiecości

  • Prowadząca/y: Mariola Rodzik-Ziemiańska
  • Gdzie: sala nr 44
  • Kiedy: raz w miesiącu w okolicach Nowiu (sobota/niedziela)
  • Dla kogo: kobiety w każdym wieku
  • Cena: 35 zł miesięcznie
  • Brak możliwości zapisów online - szczegóły i zapisy wyłącznie u instruktora: tel. 503 070 813

SPORT

TENIS ZIEMNY - szkółka tenisa zimnego dla dzieci

  • Prowadząca/y: Małgorzata Błaszczyk
  • Gdzie: korty tenisowe/sala gimnastyczna Fundacji EDF Polska
  • Kiedy: wtorek 15.30-17.30, piątek 15.00-18.30
  • Dla kogo: dzieci od 7 lat
  • Cena: 160 zł miesięcznie, zajęcia 2 razy w tygodniu po 45 minut
  • Brak możliwości zapisów online - szczegóły i zapisy wyłącznie u instruktora: tel. 504 845 617

TCHOUKBALL URSUS

Gra wolna od niezdrowej rywalizacji, agresji i innych wypaczeń typowych dla współczesnego sportu

  • Prowadząca/y: Piotr Reclik
  • Gdzie: sala gimnastyczna Fundacji EDF Polska
  • Kiedy: sobota od 9.00-12.00
  • Dla kogo: osoby od 15 lat
  • Cena: 30 zł miesięcznie
  • informacje dodatkowe: http://facebook.com/TchoukballUrsusRybnik
  • Brak możliwości zapisów online - szczegóły i zapisy wyłącznie u instruktora: tel. 787 823 489

SEKCJA BIEGÓW DŁUGODYSTANSOWYCH


AMATORSKA SEKCJA PŁYWACKA

dla osób z umiejętnością pływania dwoma stylami. Zajęcia mające na celu doskonalenie stylów pływackich i poprawa kondycji fizycznej.

  • Prowadząca/y: Mirosław Baran
  • Gdzie: duży basen Fundacji EDF Polska
  • Kiedy: wtorek i czwartek 16:00
  • Dla kogo: dzieci od 7 lat
  • Cena: 100 zł miesięcznie
  • Brak możliwości zapisów online - szczegóły i zapisy wyłącznie u instruktora: tel. 605 241 912
  Zapisz się przez internet!

SEKCJA ŻEGLARSKA T.S. „KUŹNIA”

  • Prowadząca/y: Jacek Błaszczyk
  • Cena: 100 zł miesięcznie
  • Informacje dodatkowe: http://zagle.rybnik.pl/klub/o-nas/
  • Brak możliwości zapisów online - szczegóły i zapisy wyłącznie u instruktora: tel. 505 037 085

SEKCJA WĘDKARSKA T.S. „KUŹNIA”

  • Prowadząca/y: Mirosław Białowąs
  • Cena: 140 zł rocznie
  • Brak możliwości zapisów online - szczegóły i zapisy wyłącznie u instruktora: tel. 693 116 445

SEKCJA TENISA STOŁOWEGO T.S. „KUŹNIA”

  • Prowadząca/y: Jerzy Konieczny
  • Gdzie: sala gimnastyczna Fundacji EDF Polska
  • Kiedy: poniedziałek 18-20.00, wtorek 17.30-20, środa 17.00-21.00, czwartek 17.00-20.00
  • Dla kogo: osoby dorosłe
  • Cena: 10 zł miesięcznie
  • Brak możliwości zapisów online - szczegóły i zapisy wyłącznie u instruktora: tel. 503 846 083

SEKCJA BOWLINGOWA T.S. „KUŹNIA”

  • Prowadząca/y: Mariusz Watoła
  • Gdzie: PINK BOWLING & CLUB RYBNIK
  • Cena: 10 zł miesięcznie
  • Informacje dodatkowe: http://www.bowling.rybnik.pl/
  • Brak możliwości zapisów online - szczegóły i zapisy wyłącznie u instruktora: tel. 727 901 122

SEKCJA JEŹDZIECKA T.S. „KUŹNIA”

  • Prowadząca/y: Bogdan Chrzanowski
  • Gdzie: stajnia ELDORADO Świerklany, ul. Słoneczna 11
  • Dla kogo: dzieci, młodzież i dorośli
  • Informacje dodatkowe: http://konie.rybnik.pl/
  • Brak możliwości zapisów online - szczegóły i zapisy wyłącznie u instruktora: tel. 507 040 927

SEKCJA SZACHOWA T.S. „KUŹNIA”

uczestnicy biorą udział w rozgrywkach miejskich, regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych

  • Prowadząca/y: Krystian Hasiński
  • Gdzie: sala nr 50
  • Kiedy: wtorek i piątek 16:00-20.00
  • Dla kogo: dzieci, młodzieży i dorosłych
  • Cena: 3 zł miesięcznie
  • Brak możliwości zapisów online - szczegóły i zapisy wyłącznie u instruktora: tel. 798 897 589