YOU WIN – RYBNIK: WYNIKI ELIMINACJI I GALERIA

W  dniach 25 – 30 lipiec 2015 odbyły się rybnickie eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Sportowej Seniorów – YOU WIN organizowanej przez Fundację.

Zwycięzcy poszczególnych dyscyplin mają zapewniony udział w finale, który odbędzie się 26 września 2015 r w Krakowie.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom sportowej postawy oraz hartu ducha.

Lekkoatletyka: 25 LIPCA 2015 r.
Bieg na 60 metrów – kobiety – wiek 65 i starsi
  1. RENATA GURGUL 12,24
Bieg na 60 metrów – mężczyźni – wiek 55-64
  1. STANISŁAW ŻÓŁTANIECKI 8,93
  2. JAROSŁAW KACZEWSKI 9,67
  3. ANDRZEJ SIWCZYK 10,05
  4. PIOTR BARWIŃSKI 10,35
Bieg na 60 metrów – mężczyźni – wiek 65 i starsi
  1. JAN SIEMIENIUK 9,40
  2. CZESŁAW OKOŃSKI 9,41
  3. WOJCIECH KOSIAK 9,91
  4. LESZEK GAMRACY 10,24
  5. JÓZEF WALCZAK 13,13
Bieg na 400 metrów – kobiety – wiek 55-64
  1. ZDZISŁAWA WIELGOSZ 1:55,51
Bieg na 400 metrów – mężczyźni – wiek 55-64
  1. ANDRZEJ SIWCZYK 1:14,04
Bieg na 400 metrów – mężczyźni – wiek 65 i starsi
  1. JERZY ZAWADZKI 1:18,64
  2. WOJCIECH KOSIAK 1:22,63
Rzut piłeczką palantową – kobiety – wiek 65 i starsi
  1. RENATA GURGUL 17,84 m
  2. MARIA BIAŁEK 16,16 m
  3. JADWIGA JEMIELITA 14,62 m
Pchnięcie kulą – mężczyźni – wiek 55-64
  1. PIOTR BARWIŃSKI 7,67 m
Pchnięcie kulą – mężczyźni – wiek 65 i starsi
  1. KAZIMIERZ PANEK 9,70 m
  2. JÓZEF WALCZAK 7,67 m
  3. ROMUALD WITA 5,46 m
Skok w dal – mężczyźni – wiek 65 i starsi
  1. CZESŁAW OKOŃSKI 3,86 m
  2. JAN SIEMIENIUK 3,49 m
Lekkoatletyka: Fotogaleria
Tenis stołowy: 28 LIPCA 2015
MĘŻCZYŹNI – wiek 55-64
  1. MATCZAK ANDRZEJ
  2. WRZÓD JERZY
  3. DYRDEK KRZYSZTOF
MĘŻCZYŹNI – wiek 65 i STARSI
  1. KAPTUR WOJCIECH
  2. SZWAB ANTONI
  3. KOTYRBA MARIAN
Tenis stołowy: Fotogaleria
Pływanie: 29 LIPCA 2015
KOBIETY – wiek 55-64
  1. ZAGAŁA JOANNA
  2. WIELGOSZ ZDZISŁAWA
MĘŻCZYŹNI – wiek 55-64
  1. GAJEWSKI MAREK
  2. SKOROL MIROSŁAW
  3. LINDNER KAZIMIERZ
  4. SIWCZYK ANDRZEJ
MĘŻCZYŹNI – wiek 65 i STARSI
  1. GRYMEL LEONARD
  2. WALCZAK JÓZEF
Fotogaleria: Pływanie
Szachy: 30 LIPCA 2015
MĘŻCZYŹNI – KATEGORIA – 55-64
  1. SZNEIDER KAZIMIERZ
  2. KAMIŃSKI JACEK
  3. ŻYDEK STANISŁAW
  4. JANIK GRZEGORZ
MĘŻCZYŹNI – KATEGORIA – 65 i STARSI
  1. RUSZKIEWICZ MARIAN
  2. SAŁABUN KAZIMIERZ
  3. JANOCHA JAN
  4. PROKOPCZUK ANTONI
Fotogaleria: Szachy

Akceptujemy karty


  Fundacja EDF Polska

  NIP: 642 28 48 773
  REGON: 278238536
  KRS: 0000204954

  Fitness Club

  +48 32 42 10 300
  +48 500 29 00 29

  Zakład Rehabilitacji Leczniczej

  +48 32 42 10 300
  +48 500 29 00 29

  Strefa basenu, groty solnej, sauny

  +48 32 42 10 300
  +48 500 29 00 29