II Jesienna Biesiada Seniora – Bezpieczny i Zdrowy Senior

Szanowni Państwo,

Za nami II Jesienna Biesiada Seniora – Bezpieczny i Zdrowy Senior. Kolejny raz mieliśmy możliwość spotkania z Państwem, rozmów i wsparcia szlachetnej zbiórki na naszą podopieczną, 7 letnią Berenikę Borkowską. Serdecznie dziękujemy za każdy zakupiony bilet, bowiem zbliża on nas do osiągnięcia potrzebnej kwoty. Podczas biesiady zebraliśmy kwotę 4373,60 zł.

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować naszym niezawodnym Sponsorom:

• Zakładowi Piekarniczo-Cukierniczemu Wysłucha z Rybnika Ochojec za słodki poczęstunek;
  • Salonowi Optycznemu Doktor Marchewka za jakże cenne upominki w postaci Kopert Życia;
  • Towarzystwu Ubezpieczeniowemu Warta za gadżety i duże wsparcie finansowe Bereniki;
  • Firmom SłuchMed, Oriflame, Ziaja, Kuźnia Mocy i DuoLife za nagrody w konkursach.

Wyjątkowe podziękowania należą się Komendzie Miejskiej Policji w Rybniku za partnerstwo i wsparcie w przygotowaniach biesiady. Bardzo dziękujemy kabaretowi YROŻ z Żor za dużą dawkę humoru. Nasza impreza nie odbyła by się bez wolontariuszy z Ochotniczego Hufca Pracy w Rybniku – dziękujemy Wam za poświęcony czas, uśmiech i pracę, którą tego dnia wykonaliście.

W dniu imprezy w naszej Fundacji miały również miejsce bezpłatne badania i konsultacje przeprowadzone przez:

• Salon Optyczny Doktor Marchewka – badanie wzroku
  • RED MED Patryk Kaworek – pomiar ciśnienia oraz poziomu cukru we krwi;
  • Słuch Med – badanie słuchu;
  • TrichoCare Ewelina Szendzielorz – badanie skóry głowy i włosów;
  • Zakład Rehabilitacji Leczniczej – zabiegi drenażu limfatycznego oraz konsultacje fizjoterapeutyczne;

Na zakończenie dziękujemy Szymonowi Piechaczkowi oraz Michałowi Szpotowi za przeprowadzenie prezentacji dla seniorów, które mogą pomóc im w najtrudniejszych momentach życia!

Bardzo dziękujemy wszystkim Seniorom i już dziś zapraszamy za rok o tej samej porze.

Zapraszamy do fotogalerii z imprezy:

Fundacja PGE Energia Ciepła