Subkonta

Pragniemy poinformować Państwa, iż Fundacja PGE Energia Ciepła jako organizacja pożytku publicznego może gromadzić środki pieniężne pochodzące z odpisywania 1% podatku  na rzecz osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Aby skorzystać z takiej pomocy należy zwrócić się do Fundacji PGE Energia Ciepła w celu założenia bezpłatnego subkonta. Informacji na ten temat udziela Barbara Śmieja pod numerem telefonu 724 724 285.

Wkrótce na naszej stronie pojawi się szczegółowy regulamin dotyczący założenia subkonta.

Co to jest subkonto?

Jest to wydzielona część konta, na którym w zależności od określonego w porozumieniu celu gromadzone są wpłaty na rzecz konkretnej osoby. Środki gromadzone na subkoncie pochodzą od darczyńców, do których zwraca się rodzina, przyjaciele, znajomi i osoba zainteresowana. Obecnie nasza Fundacja, prowadzi subkonta bezpłatnie dla osób przewlekle chorych oraz niepełnosprawnych.

Do pobrania